strona główna   kontakt  |  mapa  

Menu

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - wyniki konkursu

03-03-2022

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa został przeprowadzony szkolny konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater ksiazkowy". Zwycięzcom zostały wręczone nagrody książkowe.

więcej...


Szczepienia przeciw Covid-19

12-09-2021

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. W materiałach znalazły się informacje dotyczące m.in. zakresu zadań dyrektora szkoły oraz...

więcej...


Archiwum

Biblioteka szkolna

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

nieczynne


12:25 - 13:25


9:40 - 12:40


nieczynne


8:45 - 9:45

Zostań dobroczyńcą nie kiwając małym palcem 

Regulamin biblioteki szkolnej

1.
Ze zgromadzonych w bibliotece książek i czasopism korzystać można: wypożyczając je do domu czytając lub przeglądając na miejscu (księgozbiór podręczny, czasopisma).
 

2.
Jednorazowo można wypożyczyć trzy książki (w tym jedną lekturę z języka polskiego) na okres dwóch tygodni.
 

3.
Książek nie należy przetrzymywać, gdyż czekają na nie inni czytelnicy. W wyjątkowych sytuacjach można uzyskać przedłużenie terminu zwrotu.
 

4.
Uczeń przygotowujący się do konkursów i olimpiad ma prawo do wypożyczenia większej ilości książek jednorazowych.
 

5.
Wypożyczone materiały chronić przed zniszczeniem i zagubieniem.
 

6.
W przypadku zniszczenia lub zagubienia książki należy odkupić taką samą lub zwrócić inną, wskazaną przez bibliotekarza, o wartości odpowiadającej aktualnej cenie książki zniszczonej (zagubionej).
 

7.
Przed końcem roku szkolnego wszystkie wypożyczone książki i inne rodzaje zbiorów bibliotecznych muszą być zwrócone do biblioteki w ogłoszonym terminie.
 

8.
Uczniom, którzy systematycznie czytają i biorą aktywny udział w pracach bibliotecznych oraz konkursach czytelniczych mogą być przyznane nagrody na koniec roku szkolnego.
 

 

Administrator © 2010 - 2021