strona główna  |  kontakt  |  mapa  

Menu

Aktualności

Plan lekcji na rok szkolny 2018/2019

23-09-2017

Drodzy Uczniowie,
Załączam link do aktualnej, i miejmy nadzieję ostatecznej, wersji planu lekcji (o tutaj) :).

więcej...


Konkurs promujący województwo świętokrzyskie

23-05-2017

Zapraszamy do obejrzenie filmu z udziałęm uczniów klasy II, którzy biorą udział w ogólnopolskim konkursie promującym województwo świętokrzyskie. Wystarczy obejrzeć film klikając...

więcej...


Archiwum

Konkursy, olimpiady i zawody sportowe

 

Zawody sportowe  |  Konkursy plastyczne  |  Konkursy przedmiotowe


 







---------------------------------------------------
 
 
 
Zawody sportowe 2016/2017
 
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minipiłce koszykowej dziewcząt

 
V miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minipiłce koszykowej chłopców

 
III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców (etap gminny)
      III miejsce zajęła Teresa Talarczyk kl.VI (udział w etapie powiatowym)
      IV miejsce zajęła Kinga Faron kl.V
      II miejsce zajął Albert Tokarczyk kl.VI (VII miejsce w etapie powiatowym)
      IV miejsce zajął Kacper Wyżycki kl.VI

 

 
Zawody sportowe 2015/2016
 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

 
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt

 
V miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców

 
III miejsce dla Teresy Talarczyk w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt

 
II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców "7" - eliminacje gminne

 
III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt - eliminacje powiatowe

 

 
Zawody sportowe 2014/2015
 
III miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Orlika dziewcząt starszych
 
II miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Orlika chłopców młodszych
 
IV miejsce w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej chłopców
 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
 
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców
 
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt
 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
 
IV miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
 
III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
 
I miejsce Patrycji Wierzyckiej w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i udział w etapie powiatowym
 
IV miejsce Teresy Talarczyk w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
 

 
Zawody sportowe 2013/2014
 
II miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Orlika dziewcząt
 
II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
 
I miejsce Szymona Króla w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców
 
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców
 
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców
 
V miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
 
IV miejsce w Gminnych Turnieju Piłki Nożnej chłopców
 
I miejsce Szymona Króla w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i udział w etapie powiatowym
 
V miejsce Piotra Kwita w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
 

 
Zawody sportowe 2012/2013
 
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców
(zawody odbyły się dn. 03 I 2013 w SP w Świdniku)
 
III i IV miejsce w Turnieju tenisa stołowego chłopców (indywidualny)
(zawody odbyły się dn. 20 XII 2012 w Świetlicy Wiejskiej w Przyszowej)
 
IV miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 19 XII 2012 w SP w Świdniku)
 
III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej chłopców
(zawody odbyły się dn. 14 XI 2012 w ZS Mordarce)
 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową chłopców
(zawody odbyły się dn. 12 XI 2012 w SP w Młyńczyskach)
 
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 08 XI 2012 w ZS w Mordarce)
 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 05 XI 2012 w SP w Młyńczyskach)
 

 
Zawody sportowe 2011/2012
 
II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 16 XII 2011 w SP w Świdniku)
 
III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 08 XII 2011 w ZS w Mordarce)
 
I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 02 XII 2011 w SP w Młyńczyskach)
 
II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
(zawody odbyły się dn. 27 XI 2011 w SP w Młyńczyskach)
 
III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Halowej Chłopców
(zawody odbyły się dn. 13 X 2011 w SP w Świdniku)
 

 
Zawody sportowe 2010/2011
II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
(zawody odbyły się dn. 18 XI 2010 w SP w Młyńczyskach)
 
II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 19 XI 2010 w SP w Młyńczyskach)
 

 
Zawody sportowe 2009/2010
 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców
(zawody odbyły się dn. 9 IX 2009 w SP w Młyńczyskach)

 
I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 30 X 2009 w SP w Młyńczyskach)

 
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców
(zawody odbyły się dn. 29 X 2009 w SP w Młyńczyskach)

 
IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 5 XI 2009 w ZS w Mordarce)

 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym chłopców
I miejsce Dawid Koszut
(zawody odbyły się dn. 17 XI 2009 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy)

 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców
I miejsce Dawid Koszut & Arkadiusz Opoka
(zawody odbyły się dn. 23 XI 2009 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy)

 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt
IV miejsce Natalia Król & Diana Syktus
(zawody odbyły się dn. 23 XI 2009 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy)

 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców
IV miejsce Dawid Koszut & Arkadiusz Opoka
(zawody odbyły się dn. 10 XII 2009 w ZS w Szczyrzycu)

 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym chłopców
X miejsce Dawid Koszut
(zawody odbyły się w XII 2009 w SP w Słopnicach)

 
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców
(zawody odbyły się dn. 15 XII 2009 w SP w Młyńczyskach)

 
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
(zawody odbyły się dn. 18 III 2010 w SP w Świdniku)

 
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
(zawody odbyły się dn. 30 III 2010 w SP w Świdniku)

 

do góry
 









 
Konkursy plastyczne 2015/2016
 
Ogólnopolski konkurs plastyczny "TĘCZA”"
Julia Olszak kl. II – nagroda
Agnieszka Tokarczyk kl. VI – nagroda
Anna Król kl. II – wyróżnienie
Julia Olszak kl. II – wyróżnienie
Justyna Szumilas kl. II – wyróżnienie
Marcin Bugajski kl. III – wyróżnienie
Aleksandra Chudy kl. III – wyróżnienie
 
Gminny konkurs plastyczny pt. "450 rocznica urodzin Mikołaja Sędziwoja"
Jacek Potoniec kl. VI – III miejsce
Julia Olszak kl. II – wyróżnienie
 
IX Wojewódzki konkurs plastyczny pt. "Moja kartka bożonarodzeniowa"
Martyna Dolińska kl. V – wyróżnienie
 
Stypendiada wczesnoszkolna - ogólnopolski konkurs plastyczny
Aleksandra Chudy kl. III – wyróżnienie
Magdalena Chudy kl. III – wyróżnienie
 
Wojewódzki przegląd działań artystycznych "Podania i legendy polskie"
Paweł Opoka kl. VI – wyróżnienie
 
Ekologiczny konkurs pt."Świat sam sobie nie nie da rady, segregujmy więc odpady"
Agnieszka Tokarczyk kl. VI – I miejsce
 

 
Konkursy plastyczne 2014/2015
 
Gminny konkurs plastyczny pt."Jan Paweł II – świętymi bądźcie"
Julia Olszak kl. I – wyróżnienie
Paweł Opoka kl. V – I miejsce
Agnieszka Tokarczyk kl. V – III miejsce
 
VIII Wojewódzki konkurs plastyczny pt. "Moja kartka bożonarodzeniowa"
Karol Mucha kl. I – wyróżnienie
Katarzyna Duda kl. IV - wyróżnienie
 
XII Wojewódzki Przegląd plastyczny "Anioł"
Marek Majda kl. I – wyróżnienie
 
Gminny konkurs plastyczny Maskotka informatora lokalnego "Łukowica to My"
Katarzyna Duda kl. IV – wyróżnienie
Sabina Dulańska kl. V – wyróżnienie
 
XV Edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi"
Julia Olszak kl. I – III miejsce
Paweł Opoka kl. V – wyróżnienie
 
Wojewódzki konkurs ekologiczny "NA RATUNEK ZIEMI"
Julia Olszak kl. I – III miejsce
 
Wojewódzki przegląd działań artystycznych "Jeden dzień z życia smoków"
Katarzyna Bugajska kl. IV – wyróżnienie
 

 
Konkursy plastyczne 2013/2014
 
X Wojewódzki Przegląd plastyczny "Anioł"
Rafał Majda kl. IV – wyróżnienie
 
XIV Edycja konkursu plastycznego "Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi"
Katarzyna Duda kl. III – wyróżnienie
 
VIII Wojewódzki wiosenny konkurs plastyczny
Judyta Potoniec kl. V – wyróżnienie
 
Gminny konkurs plastyczny pt."Najładniejszy stroik Wielkanocny"
Martyna Dolińska kl. III – I miejsce
 

 
Konkursy plastyczne 2012/2013
 
V Wojewódzki konkurs plastyczny pt. "Moja kartka bożonarodzeniowa"
Damian Talarczyk kl. I - wyróżnienie
 
X Wojewódzki Przegląd plastyczny "Anioł"
Agnieszka Talarczyk kl. I - wyróżnienie
Gabriela Majda kl. II – wyróżnienie
 
X Konkurs poetycko - plastyczny pod hasłem "Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem"
Katarzyna Duda kl. II – wyróżnienie
 
VII Wiosenny Wojewódzki konkurs plastyczny pt. "Ogród piękna, dobra i radości"
Patrycja Wierzycka kl. IV – wyróżnienie
 
Ogólnopolski konkurs pt. "Kartka wielkanocna 2013"
Anna Majda kl. IV – I miejsce
 

 
Konkursy plastyczne 2011/2012
 
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Droga krzyżowa"
Łucja Potoniec kl. V – II miejsce
 

 
Konkursy plastyczne 2010/2011
 
Ogólnopolski konkurs plastyczny "TĘCZA"
Łucja Potoniec kl. IV - nagroda
Hiacynta Potoniec kl. IV - nagroda
 
IV Wojewódzki konkurs plastyczny pt. "Moja kartka bożonarodzeniowa"
Katarzyna Duda - wyróżnienie
Hiacynta Potoniec kl. IV - nagroda
Łucja Potoniec kl. IV - nagroda
 
Radiowy konkurs plastyczny "Witam Cię Betlejem, świat widziany oczami małego Jezusa"
Hiacynta Potoniec kl. IV - nagroda
 
Radiowy konkurs plastyczny "W Lodolandii"
Kacper Hajduk kl. VI - wyróżnienie
 
XI edycja konkursu plastycznego "Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi"
Kacper Hajduk kl. VI - wyróżnienie
 

 
Konkursy plastyczne 2009/2010
 
VII Wojewódzki Przegląd Plastyczny pt. "Anioł"
wyróżnienie Potoniec Jacek, Wierzycka Patrycja
Konkurs odbył się w Pałacu Młodzieży Polskiej w Nowym Sączu
 
III Wojewódzki konkurs plastyczny realizowany w ramach cyklu "Pod skrzydłami anioła"
wyróżnienie Duda Katarzyna
 
X jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego
"Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi"

II miejsce Pociecha Alicja
III miejsce Mardosz Magdalena
wyróżnienie Wierzycka Patrycja
 
IV Wojewódzki wiosenny konkurs plastyczny "Ogród piękna, dobra i radości"
nagroda Potoniec Łucja
wyróżnienie Potoniec Jacek
wyróżnienie Potoniec Judyta
 

do góry
 









 
Konkursy przedmiotowe 2015/2016
 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne (udział w eliminacjach powiatowych)
Teresa Talarczyk kl. V - I miejsce
 
Stypendiada wczesnoszkolna – ogólnopolski konkurs czytelniczy
Justyna Szumilas kl. II - wyróżnienie
 
Ogólnopolski konkurs ZUCH
Anna Król kl. II - laureatka
Alicja Król kl. II - laureatka
Julia Olszak kl. II - laureatka
Justyna Szumilas kl. II - laureatka
 
Międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY
Julia Olszak kl. II - bardzo dobry wynik
Alicja Król kl. II - wyróżnienie
 

 
Konkursy przedmiotowe 2014/2015
 
Wojewódzki konkurs ekologiczny "NA RATUNEK ZIEMI" turniej wiedzy
Alicja Król kl. I - II miejsce
 
Ogólnopolski konkurs ZUCH
Anna Król kl. I - laureatka
Alicja Król kl. I - laureatka
Julia Olszak kl. I - laureatka
Justyna Szumilas kl. I - laureatka
 
Ogólnopolski konkurs kaligraficzny Bakałarz 2015
Anna Król kl. I - finalistka
Justyna Szumilas kl. I - finalistka
 
Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu "Pod skrzydłami anioła"
Julia Olszak kl. I - nagroda
Anastazja Koszut kl. V - wyróżnienie
 

 
Konkursy przedmiotowe 2013/2014
 
Ogólnopolski konkurs kaligraficzny Bakałarz 2014
Katarzyna Duda kl.III - finalistka
 
Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu "Pod skrzydłami anioła"
Agnieszka Wierzycka kl. VI - wyróżnienie
 

 
Konkursy przedmiotowe 2012/2013
 
Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu "Pod skrzydłami anioła"
Agnieszka Wierzycka kl. V - wyróżnienie
 

 
Konkursy przedmiotowe 2011/2012
 
Ogólnopolski konkurs kaligraficzny Bakałarz 2012
Katarzyna Duda kl . I - finalistka
Katarzyna Bugajska kl. I - finalistka
Wiktoria Bugajska kl. I - finalistka
 
Ogólnopolski konkurs ZUCH
Teresa Talarczyk kl. - I - laureatka
 
Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu "Pod skrzydłami skrzydłami anioła"
Patrycja Wierzycka kl. III - wyróżnienie
Faustyna Koszut kl. V - wyróżnienie
 

 
Konkursy przedmiotowe 2009/2010
 
I miejsce w kategorii klas IV dla Michała Talarczyka w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
(konkurs odbył się dn. 20 V 2013 w SP w Młyńczyskach)
 
V miejsce w kategorii klas IV dla Martyna Opoka w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
(konkurs odbył się dn. 20 V 2013 w SP w Młyńczyskach)
 
V miejsce w kategorii klas V dla Agnieszki Wierzyckiej w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
(konkurs odbył się dn. 20 V 2013 w SP w Młyńczyskach)
 

do góry
 



Administrator © 2010 - 2018