strona główna  |  kontakt  |  mapa  

Menu

Aktualności

Szczepienia przeciw Covid-19

12-09-2021

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. W materiałach znalazły się informacje dotyczące m.in. zakresu zadań dyrektora szkoły oraz...

więcej...


Program stypendialny
"e-Bank Talentów 2021"

18-06-2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich muzycznie uzdolnionych uczniów do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w Polsce programu stypendialnego. "e-Bank Talentów 2021" jest to pionierski...

więcej...


Archiwum

Aktualności


Temat: Szczepienia przeciw Covid-19
Data: 12-09-2021

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. W materiałach znalazły się informacje dotyczące m.in. zakresu zadań dyrektora szkoły oraz współpracy z punktem szczepień. Oddzielny materiał został poświęcony kwestii obecności rodziców podczas szczepienia dziecka przeciw COVID-19.
Zestaw materiałów przygotowanych przez MEiN dołączamy do tej wiadomości. Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na stronie internetowej ministerstwa (link).
Do wiadomości dołączamy również list Ministra Zdrowia do dyrektorów, nauczycieli i rodziców w sprawie szczepień uczniów w wieku 12-15 lat. List odpowiada na wiele pytań i wątpliwości związanych ze szczepieniami nastolatków.
Wśród załączników znajdą Państwo także Deklarację na szczepienia oraz Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19, a także materiały informacyjne dotyczące szczepień uczniów w wieku 12-18 lat, które jeszcze przed wakacjami wysyłaliśmy do szkół i placówek.

Poniżej zamieszczamy kilka informacji dotyczących szczepień:
List ministra zdrowia
Deklaracja na szczepienia
Kwestionariusz wstepnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepelnoletniej przeciw covid-19
Organizacja szczepień - materiały informacyjne
Organizacja szczepień
Rekomendacje dla rodziców
Plakat informacyjny


Zostań dobroczyńcą nie kiwając małym palcem






Administrator © 2010 - 2021