Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Młyńczyskach

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole obchodzony został jak co roku w sposób szczególny. Są to święta, które dają nam wszystkim wiele radości, miłości, szczęścia. W ten szczególny dzień dziadkowie przyszli do szkoły aby wysłuchać i zobaczyć swoje ukochane wnuczęta. Wszyscy uczniowie z poszczególnych klas przygotowali niespodziankę w postaci laurki, ręcznie zrobionego upominku, piosenki, wierszyka. Goście licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie serdecznie i z wielką radością powitały ich wnuczęta.  
         W pięknie udekorowanej sali, dzieci dla swoich ukochanych dziadków zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne, muzyczne.
         Na zakończenie dziecięcych występów dyrektor szkoły w ciepłych słowach podziękowała dzieciom, wychowawcom za przygotowany program, pogratulowała  czcigodnym dziadkom wspaniałych wnucząt. Życząc  Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez  rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Aktorzy otrzymali burzę braw, które były jak najbardziej zasłużone. Podsumowaniem tej uroczystości była sesja fotograficzna, gdzie dziadkowie uwiecznili wydarzenie ze swoimi wnuczętami.       
         Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale też dla ich dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości a nawet łez szczęścia.
        
 Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich miłość, dobroć, ciepło i  serdeczność. Życząc im jeszcze raz dużo zdrowia, długich lat życia i radości z wnucząt.

Komunikaty

Nie ma więcej postów
Skip to content