Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Młyńczyskach

Konkursy plastyczne

XX edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Plastycznego ,,Anioł”
Piotr Bodziony – wyróżnienie

XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Moja kartka bożonarodzeniowa”
Antoni Bodziony – wyróżnienie

Gminny Konkurs Szopek bożonarodzeniowych
Wojciech Orzechowski – I miejsce

XVIII Ogólnopolski Przegląd Plastyczny ,,Anioł”
Zuzanna Trojanowicz – wyróżnienie

XV Międzynarodowy Przegląd Plastyczny ,,Ogród piękna, dobra i radości. Wiosenne odrodzenie”
Aleksandra Rusnak – wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,Plastuś”
Agata Chudy – wyróżnienie,
Julita Matyszczak – wyróżnienie

Wojewódzki Przegląd Działań Artystycznych ,,Pod Skrzydłami Anioła” 2018 ,,Moja kartka bożonarodzeniowa”
Stanisław Sułkowski – wyróżnienie,
Gabriela Tokarz – wyróżnienie

XVI Ogólnopolski Przegląd Plastyczny ,,Anioł”
Anna Godoń – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Limanowski kalejdoskop słowa i obrazu”
Justyna Szumilas – wyróżnienie

Wojewódzki Przegląd Działań Artystycznych ,,W leśnej krainie”
Stanisław Sułkowski – wyróżnienie,
Damian Talarczyk – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Osób Niepełnosprawnych pn. ,,Przyjaciele z lasów, pół i łąk”
Stanisław Sułkowski – NAGRODA SPECJALNA

XVIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi” 
Dariusz Potoniec – I miejsce,
Weronika Opoka – III miejsce

Ogólnopolski konkurs Plastyczny pt. ,,Na tropie ginących zawodów”
Zuzanna Potoniec – wyróżnienie,
Michał Krzyżak – wyróżnienie,
Iwona Kurzeja – wyróżnienie,
Sabina Opoka – specjalne wyróżnienie

XIV Ogólnopolski Konkurs plastyczny ,,Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem…
Julia Olszak wyróżnienie

XIX Ogólnopolski Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem ,,25 lat PSP -Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.
Marta Majda – wyróżnienie

Wojewódzki konkurs plastyczny pn. ,,Pisanka kolorowa na święta gotowa”
Julia Olszak – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Moja korona i sukienka dla Matki Bożej i Jej Syna”
Justyna Szumilas – nagroda,
Anna Król – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny “TĘCZA”
Julia Olszak kl. II nagroda
Agnieszka Tokarczyk kl. VI nagroda
Anna Król kl. II wyróżnienie
Julia Olszak kl. II wyróżnienie
Justyna Szumilas kl. II wyróżnienie
Marcin Bugajski kl. III wyróżnienie
Aleksandra Chudy kl. III wyróżnienie

Gminny konkurs plastyczny pt. “450 rocznica urodzin Mikołaja Sędziwoja”
Jacek Potoniec kl. VI III miejsce
Julia Olszak kl. II wyróżnienie

IX Wojewódzki konkurs plastyczny pt. “Moja kartka bożonarodzeniowa”
Martyna Dolińska kl. V wyróżnienie

Stypendiada wczesnoszkolna – ogólnopolski konkurs plastyczny
Aleksandra Chudy kl. III wyróżnienie
Magdalena Chudy kl. III wyróżnienie

Wojewódzki przegląd działań artystycznych “Podania i legendy polskie”
Paweł Opoka kl. VI wyróżnienie

Ekologiczny konkurs pt.”Świat sam sobie nie nie da rady, segregujmy więc odpady”
Agnieszka Tokarczyk kl. VI I miejsce

Gminny konkurs plastyczny pt.”Jan Paweł II świętymi bądźcie”
Julia Olszak kl. I wyróżnienie
Paweł Opoka kl. V I miejsce
Agnieszka Tokarczyk kl. V III miejsce

VIII Wojewódzki konkurs plastyczny pt. “Moja kartka bożonarodzeniowa”
Karol Mucha kl. I wyróżnienie
Katarzyna Duda kl. IV – wyróżnienie

XII Wojewódzki Przegląd plastyczny “Anioł”
Marek Majda kl. I wyróżnienie

Gminny konkurs plastyczny Maskotka informatora lokalnego “Łukowica to My”
Katarzyna Duda kl. IV wyróżnienie
Sabina Dulańska kl. V wyróżnienie

XV Edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego “Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”
Julia Olszak kl. I III miejsce
Paweł Opoka kl. V wyróżnienie

Wojewódzki konkurs ekologiczny “NA RATUNEK ZIEMI”
Julia Olszak kl. I III miejsce

Wojewódzki przegląd działań artystycznych “Jeden dzień z życia smoków”
Katarzyna Bugajska kl. IV wyróżnienie

X Wojewódzki Przegląd plastyczny “Anioł”
Rafał Majda kl. IV wyróżnienie

XIV Edycja konkursu plastycznego “Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”
Katarzyna Duda kl. III wyróżnienie

VIII Wojewódzki wiosenny konkurs plastyczny
Judyta Potoniec kl. V wyróżnienie

Gminny konkurs plastyczny pt.”Najładniejszy stroik Wielkanocny”
Martyna Dolińska kl. III I miejsce

V Wojewódzki konkurs plastyczny pt. “Moja kartka bożonarodzeniowa”
Damian Talarczyk kl. I – wyróżnienie

X Wojewódzki Przegląd plastyczny “Anioł”
Agnieszka Talarczyk kl. I – wyróżnienie
Gabriela Majda kl. II wyróżnienie

X Konkurs poetycko – plastyczny pod hasłem “Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”
Katarzyna Duda kl. II wyróżnienie

VII Wiosenny Wojewódzki konkurs plastyczny pt. “Ogród piękna, dobra i radości”
Patrycja Wierzycka kl. IV wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs pt. “Kartka wielkanocna 2013”
Anna Majda kl. IV I miejsce

Ogólnopolski konkurs plastyczny “Droga krzyżowa”
Łucja Potoniec kl. V II miejsce

Ogólnopolski konkurs plastyczny “TĘCZA”
Łucja Potoniec kl. IV – nagroda
Hiacynta Potoniec kl. IV – nagroda

IV Wojewódzki konkurs plastyczny pt. “Moja kartka bożonarodzeniowa”
Katarzyna Duda – wyróżnienie
Hiacynta Potoniec kl. IV – nagroda
Łucja Potoniec kl. IV – nagroda

Radiowy konkurs plastyczny “Witam Cię Betlejem, świat widziany oczami małego Jezusa”
Hiacynta Potoniec kl. IV – nagroda

Radiowy konkurs plastyczny “W Lodolandii”
Kacper Hajduk kl. VI – wyróżnienie

XI edycja konkursu plastycznego “Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”
Kacper Hajduk kl. VI – wyróżnienie

VII Wojewódzki Przegląd Plastyczny pt. “Anioł”
wyróżnienie Potoniec Jacek, Wierzycka Patrycja
Konkurs odbył się w Pałacu Młodzieży Polskiej w Nowym Sączu

III Wojewódzki konkurs plastyczny realizowany w ramach cyklu “Pod skrzydłami anioła”
wyróżnienie Duda Katarzyna

X jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego “Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”
II miejsce Pociecha Alicja
III miejsce Mardosz Magdalena
wyróżnienie Wierzycka Patrycja

IV Wojewódzki wiosenny konkurs plastyczny “Ogród piękna, dobra i radości”
nagroda Potoniec Łucja
wyróżnienie Potoniec Jacek
wyróżnienie Potoniec Judyta

Komunikaty

Nie ma więcej postów
Skip to content