Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Młyńczyskach

Konkursy przedmiotowe

Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody
Krzysztof Piwowarczyk – II miejsce w kategorii klas V-VIII
Judyta Tokarczyk – wyróżnienie w kategorii klas I-IV

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Judyta Tokarczyk klasa 3 uzyskała wynik bardzo dobry
Julia Olszak klasa 8 zdobyła wyróżnienie

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
Julia Olszak klasa 8 – tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Stypendiada wczesnoszkolna : konkurs czytelniczy ,,Abecadło”
Wojciech Orzechowski – laureat- wyróżnienie,
Zuzanna Trojanowicz – laureatka – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny Bakałarz 2022
Milena Franczyk – finalistka – wyróżnienie
Aleksandra Rusnak – finalistka,
Klaudia Pietrzak – finalistka,
Jakub Talarczyk – finalista

Gminny Konkurs Języka Angielskiego
Alicja Król – I miejsce w kategorii klas VIII
Piotr Łazarz – II miejsce w kategorii klas VIII
Julia Olszak – wyróżnienie w kategorii klas VIII
Julia Piskorska – II miejsce w kategorii klas IV

Małopolski Konkurs Języka Polskiego
Julia Olszak – tytuł finalisty etapu wojewódzkiego

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Tytusa Czyżewskiego
Oliwia Joniec  – III miejsce

Wojewódzki Przegląd Działań Artystycznych BALTAZAR konkurs interpretacji teatralnej utworu Juliana Tuwima
Wojciech Orzechowski III miejsce,
Cezary Tokarczyk – wyróżnienie,
Zuzanna Trojanowicz – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Zuch edycja roczna Język polski
Milena Franczyk – laureatka II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny Bakałarz 2021
Milena Duda – finalistka,
Karolina Franczyk – finalistka,
Milena Franczyk – finalistka,
Jakub Talarczyk – finalista,
Martyna Talarczyk – finalistka Gminny

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny Bakałarz 2020
Wiktoria Król – finalistka,
Zuzanna Potoniec – finalistka,
Gabriela Tokarz – finalistka

Stypendiada wczesnoszkolna – konkurs ortograficzny ,,Ortografek”
Anna Łazarz – wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,Plastuś”
Konrad Król – wyróżnienie,
Zuzanna Potoniec – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Limanowski kalejdoskop słowa i obrazu”
Stanisław Sułkowski – laureat – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny Bakałarz 2019
Anna Godoń – finalistka,
Wiktoria Król – finalistka,
Gabriela Tokarz – finalistka

Wojewódzki Przegląd Działań Artystycznych ,,W leśnej krainie” interpretacja teatralna utworu prezentującego przygody, wydarzenia z życia bohaterów lasu.
Stanisław Sułkowski – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny ,,Bakałarz 2018”
Michał Hajduk – finalista,
Wiktoria Król – finalistka

Ogólnopolski Konkurs Zuch edycja roczna
Język polski
Anna Łazarz – laureatka III miejsce,
Wiktoria Rusnak – laureatka III miejsce,
Agata Chudy – laureatka
Matematyka:
Anna Łazarz – laureatka I miejsce,
Agata Chudy – laureatka,
Michał Hajduk – laureat,
Konrad Król – laureat

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne (udział w eliminacjach powiatowych)
Teresa Talarczyk kl. V – I miejsce

Stypendiada wczesnoszkolna ogólnopolski konkurs czytelniczy
Justyna Szumilas kl. II – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs ZUCH
Anna Król kl. II – laureatka
Alicja Król kl. II – laureatka
Julia Olszak kl. II – laureatka
Justyna Szumilas kl. II – laureatka

Międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY
Julia Olszak kl. II – bardzo dobry wynik
Alicja Król kl. II – wyróżnienie

Wojewódzki konkurs ekologiczny “NA RATUNEK ZIEMI” turniej wiedzy
Alicja Król kl. I – II miejsce

Ogólnopolski konkurs ZUCH
Anna Król kl. I – laureatka
Alicja Król kl. I – laureatka
Julia Olszak kl. I – laureatka
Justyna Szumilas kl. I – laureatka

Ogólnopolski konkurs kaligraficzny Bakałarz 2015
Anna Król kl. I – finalistka
Justyna Szumilas kl. I – finalistka

Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu “Pod skrzydłami anioła”
Julia Olszak kl. I – nagroda
Anastazja Koszut kl. V – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs kaligraficzny Bakałarz 2014
Katarzyna Duda kl.III – finalistka

Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu “Pod skrzydłami anioła”
Agnieszka Wierzycka kl. VI – wyróżnienie

Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu “Pod skrzydłami anioła”
Agnieszka Wierzycka kl. V – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs kaligraficzny Bakałarz 2012
Katarzyna Duda kl . I – finalistka
Katarzyna Bugajska kl. I – finalistka
Wiktoria Bugajska kl. I – finalistka

Ogólnopolski konkurs ZUCH
Teresa Talarczyk kl. – I – laureatka

Wojewódzki regionalny przegląd piosenki świątecznej z cyklu “Pod skrzydłami skrzydłami anioła”
Patrycja Wierzycka kl. III – wyróżnienie
Faustyna Koszut kl. V – wyróżnienie

I miejsce w kategorii klas IV dla Michała Talarczyka w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
(konkurs odbył się dn. 20 V 2013 w SP w Młyńczyskach)

V miejsce w kategorii klas IV dla Martyna Opoka w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
(konkurs odbył się dn. 20 V 2013 w SP w Młyńczyskach)

V miejsce w kategorii klas V dla Agnieszki Wierzyckiej w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
(konkurs odbył się dn. 20 V 2013 w SP w Młyńczyskach)

Komunikaty

Nie ma więcej postów
Skip to content