Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika
w Młyńczyskach

Zawody sportowe

II miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym drużynowym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w eliminacjach gminnych w piłce nożnej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym turnieju siatkówce plażowe chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

IV miejsce w powiatowym turnieju siatkówki plażowej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce plażowej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w powiatowym turnieju piłki siatkowej plażowej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce plażowej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w powiatowym turnieju piłki siatkowej plażowej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

IV miejsce w eliminacjach gminnych w piłce nożnej chłopców (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej chłopców (Igrzyska Dzieci)

I miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce chłopców (Igrzyska Dzieci)

II miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce chłopców (Igrzyska Dzieci)

V miejsce w powiatowym turnieju mini piłki siatkowej chłopców (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w gminnym drużynowym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

II miejsce w gminnym drużynowym tenisie stołowym dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

III miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

II miejsce w eliminacjach gminnych w piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

I miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

II miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

VI miejsce w powiatowym turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

III miejsce w eliminacjach gminnych w piłce ręcznej dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

II miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

 

 

GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

V miejsce w gminnym turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III miejsce w gminnym turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Z racji obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych, nie organizowano wydarzeń sportowych.

I miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w gminnym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym drużynowym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

IV miejsce w powiatowym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

IV miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym drużynowym tenisie stołowym dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w gminnym turnieju piłki siatkowej plażowej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

III miejsce w gminnym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w powiatowym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

VI miejsce w powiatowym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

V miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej chłopców (Igrzyska Dzieci)

I miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce chłopców (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce chłopców (Igrzyska Dzieci)

V miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce chłopców (Igrzyska Dzieci)

I miejsce w gminnym drużynowym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

II miejsce w powiatowym drużynowym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

II miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w gminnym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w eliminacjach gminnych w piłce nożnej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

IV miejsce w powiatowym turnieju piłki siatkowej plażowej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

IV miejsce w eliminacjach powiatowych w halowej piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w eliminacjach gminnych w piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w eliminacjach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce półfinał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w Mistrzostwach Małopolski w Piłce Nożnej Dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

I miejsce w powiatowym turnieju piłki siatkowej plażowej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

V miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce plażowej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym indywidualnym tenisie stołowym chłopców (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w eliminacjach gminnych w halowej piłce nożnej chłopców (Igrzyska Dzieci)

III miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce chłopców (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w eliminacjach gminnych w piłce nożnej chłopców (Igrzyska Dzieci)

II miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej

IV miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

V miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

III miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w eliminacjach gminnych w koszykówce dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w eliminacjach gminnych w siatkówce (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w gminnym turnieju tenisa stołowego dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

II miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

V-VI miejsca w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

IV miejsce w Turnieju Minipiłki Nożnej chłopców (Igrzyska Dzieci)

I miejsce w eliminacjach gminnych w mini piłce siatkowej (Igrzyska Dzieci)

VI miejsce w eliminacjach powiatowych w mini piłce siatkowej (Igrzyska Dzieci)

I miejsce w eliminacjach gminnych w mini piłce siatkowej (Igrzyska Dzieci)

IV miejsce w eliminacjach powiatowych w mini piłce siatkowej (Igrzyska Dzieci)

III miejsce w eliminacjach gminnych w mini piłce ręcznej (Igrzyska Dzieci)

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce w eliminacjach powiatowych  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

IV miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

 

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minipiłce koszykowej dziewcząt

V miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minipiłce koszykowej chłopców

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców (etap gminny)
    III miejsce
zajęła Teresa Talarczyk kl.VI (udział w etapie powiatowym)
    IV miejsce
zajęła Kinga Faron kl.V
    II miejsce
zajął Albert Tokarczyk kl.VI (VII miejsce w etapie powiatowym)
    IV miejsce
zajął Kacper Wyżycki kl.VI

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt

V miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców

III miejsce dla Teresy Talarczyk w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt

II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców “7” – eliminacje gminne

III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt – eliminacje powiatowe

III miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Orlika dziewcząt starszych

II miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Orlika chłopców młodszych

IV miejsce w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej chłopców

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

IV miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce Patrycji Wierzyckiej w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i udział w etapie powiatowym

IV miejsce Teresy Talarczyk w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

II miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Orlika dziewcząt

II miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce Szymona Króla w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców

V miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

IV miejsce w Gminnych Turnieju Piłki Nożnej chłopców

I miejsce Szymona Króla w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej i udział w etapie powiatowym

V miejsce Piotra Kwita w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców (zawody odbyły się dn. 03 I 2013 w SP w Świdniku)

III i IV miejsce w Turnieju tenisa stołowego chłopców (indywidualny) (zawody odbyły się dn. 20 XII 2012 w Świetlicy Wiejskiej w Przyszowej)

IV miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt (zawody odbyły się dn. 19 XII 2012 w SP w Świdniku)

III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej chłopców (zawody odbyły się dn. 14 XI 2012 w ZS Mordarce)

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową chłopców (zawody odbyły się dn. 12 XI 2012 w SP w Młyńczyskach)

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową dziewcząt (zawody odbyły się dn. 08 XI 2012 w ZS w Mordarce)

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową dziewcząt (zawody odbyły się dn. 05 XI 2012 w SP w Młyńczyskach)

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt (zawody odbyły się dn. 16 XII 2011 w SP w Świdniku)

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt (zawody odbyły się dn. 08 XII 2011 w ZS w Mordarce)

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt (zawody odbyły się dn. 02 XII 2011 w SP w Młyńczyskach)

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców (zawody odbyły się dn. 27 XI 2011 w SP w Młyńczyskach)

III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Halowej Chłopców (zawody odbyły się dn. 13 X 2011 w SP w Świdniku)

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców (zawody odbyły się dn. 18 XI 2010 w SP w Młyńczyskach)

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt (zawody odbyły się dn. 19 XI 2010 w SP w Młyńczyskach)

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców (zawody odbyły się dn. 9 IX 2009 w SP w Młyńczyskach)

I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt (zawody odbyły się dn. 30 X 2009 w SP w Młyńczyskach)

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców (zawody odbyły się dn. 29 X 2009 w SP w Młyńczyskach)

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt (zawody odbyły się dn. 5 XI 2009 w ZS w Mordarce)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym chłopców
    I miejsce Dawid Koszut (zawody odbyły się dn. 17 XI 2009 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców
   I miejsce Dawid Koszut & Arkadiusz Opoka (zawody odbyły się dn. 23 XI 2009 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt
    IV miejsce Natalia Król & Diana Syktus (zawody odbyły się dn. 23 XI 2009 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowicy)

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców
    IV miejsce Dawid Koszut & Arkadiusz Opoka (zawody odbyły się dn. 10 XII 2009 w ZS w Szczyrzycu)

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym chłopców
    X miejsce Dawid Koszut (zawody odbyły się w XII 2009 w SP w Słopnicach)

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców (zawody odbyły się dn. 15 XII 2009 w SP w Młyńczyskach)

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców (zawody odbyły się dn. 18 III 2010 w SP w Świdniku)

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt (zawody odbyły się dn. 30 III 2010 w SP w Świdniku)

Komunikaty

Nie ma więcej postów
Skip to content